Обяви 0 За нас Контакти
Продава ПРОМ. ПОМЕЩЕНИЕ
област София, гр. Елин Пелин
450 000 €
880 123.50 лв.

(750 €, 1 466.87 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:18 на 16 април, 2026 год.
Обявата е посетена 149 пъти.
Площ:
600 m2
Етаж:
Партер от 1
ТEЦ:
Лок.отопл.
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Home Life Point ви предлага за продажба индустриален имот с изградени и функциониращи производстевени халета в гр. Елин Пелин. Състои се от две самостоятелни едноетажни сгради с РЗП от общо 600 кв.м. и Поземлен имот от 1500 кв.м. попадащ в зона НТП с параметри на застрояване:

Кота корниз - 15 м
Плътност на застрояване - 80 %
Кинт до 2%

Достъп до имота - главен асфалтов път в границите на града с бърз достъп до двете магистрали - Тракия и Хемус. Голямо лице на пътя от около 200 м.
Особености
Тухла
Обзаведен
За контакт:
0877488048
Брокер:
Иванка Томова
+359 877 488048
Офис: Бул. Витоша 62 Б, София
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ПОЙНТ РИЪЛТИ
0877488048
ПОЙНТ РИЪЛТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
homelifebulgaria.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, София, бул. Витоша 62 Б
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ПРОМ. ПОМЕЩЕНИЕ
област София, гр. Елин Пелин
Обява: 1p177634189617056

450 000 €
880 123.50 лв.
История на цената
(750 €, 1 466.87 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област София, гр. Елин Пелин